>Gattuso Baba

> İspanyollar kaşınırken İtalya kampında Gattuso Baba esiyor. Adanalı Gattuso…. Pirlo ile ben yokuz adam olun diyordur De Rossi ve Cassano’ya… Alttaki foto da blog arşivinden.

Advertisements

18 responses to “>Gattuso Baba

 1. >tapıyorum bu adama..2 yıl önce şortu çıkarmış altında donuyla lippi’ye attığı tokadı unutamıyorum..fransa maçı biter bitmez donadoni’ye de geçirdi bi tane..kanımca arada berlusconi’yi de tokatlıyodur bu deli..

 2. >gattuso ya… carlito’nun oğluymuş diyorlar :Dyolda yürürken karşıdan gelse yolumu değiştiririm. ama candır severim sayarım o ayrı, yürekten oynar.

 3. >donadoni’yi suladı. adam maçtan sonra canlı yayına çıkacak napıyon lan sen der gibi baktı..

 4. >Ne Ronaldo’nun son sürat topla ilerlemesi,Ne Ronaldinho’nun top cambazlığı,Ne Kaka’nın kendine has futbol tarzı ne de bir başkası..Kimse Gattuso’nun sahada verdiği mücadeleyi,sinirlendiği zaman topa kendine has bir sekilde girmesini, suratındaki o piskopatlığı izlemenin keyfini vermiyor.Hiç yaşlanmasın Gattuso.Türk gibi İtalyan,evet evet Adanalı..

 5. >Konuyla alakasız ama aşağıdaki linkte Löw’ün teknik direktör kariyerine baktığımda 2009 Fenerbahçe yazıyor …http://tr.wikipedia.org/wiki/Joachim_L%C3%B6w

 6. >Kesinlikle katılıyorum.Bu Gattuso türk degilse ben de italyanım!Tipi ve top oynayışı zaten bize benziyor.Aha işte el şakalarını da görmüş olduk.

 7. >Wikipedia kullanıcılar tarafından değiştirilebiliyor.Ondan kaynaklansa gerek…

 8. >topla abi adamlari bu sefer bulduk parayi. gattuso’yla vinnie jones’u ayni filmde oynatacagiz. ingilizlerin guy ritchie’si varsa bizim da yuregimiz var !!! yürü besaka maka ikisini ayni filmde oynatmak lazim hem de futbol dolu bi filmde..

 9. >Gattuso ve Pirlo, farklı açılardan İtalyan takımının liderleriydi. Pirlo, saha içerisinde takım arkadaşlarını yönlendiren en stratejik isimken Gattuso saha dışındaki liderliğini, kazanma tutkusuyla birlikte saha içine taşıyordu. İspanya’ya karşı Pirlo ve Gattuso’nun yeri, kağıt üzerinde Daniele De Rossi ve Alberto Aquilani ile doldurabilir; ama Gattuso, İtalya’nın ruhani lideriydi. İspanya karşısındaki yokluğu, ülkesi adına büyük kayıp olacak.İspanya, bu turnuvada da kaybederse sorumlu Luis Aragones olacaktır sanırım. Ciddi anlamda ”kaşınıyorlar”. Yıllar sonra, belki 2002’deki turnuvayı dışarıda bırakabiliriz, bu kadar güçlü ilerlerken sürekli bir adamın huysuzlukları ile uğraşmak durumunda kalıyorlar. Yine de çok güçlüler.İtalya ve İspanya kamplarında bunlar yaşanırken Fransız takımının kaptanı Patrick Vieira’nın İtalya maçından önce tünelde Patrice Evra ile kavga ettiği konuşuluyor. Vieira ters bir adamdır; ama Evra’nın da sezon içerisinde çeşitli vukuatları vardı. O yüzden net konuşmamak lazım sanırım.

 10. >Hasan Sas ornek alsin.Hem takimin abisi olup hem de top oynuyor adam.Hasan gibi senede 3-5 mac oynayip kalanlarinda yattiktan sonra “evet abilik yaptik genclere sampiyonlukta emegimiz cok” diye hazira konmuyor.Bizim Hasan da kamplarda bunun gibi ama ekim ayi gelince yatiyor,nisan-mayis gibi her mikrofona demec vermeye basliyor sanki sampiyonlukta bir emegi varmis gibi.Harbi Adana’li Sas degil,gattuso:)

 11. >Adamda mahalle gençlerini kerhaneye götürüp millileştiren abilerin havası var ya sanki:)hem döverim hem severim hesabı..

 12. >ananem ben saç sakal uzatınca “at hırsızına dönmüşün” der. gattuso’yu görürse yapacağı yorumu çok merak ediyorum.

 13. >Konuyla direk alakası yok ama Aragones demis ki; ” If Gattuso Is Vital, I Am A Priest”

 14. >biraz da şey havası alıyorum ben hani Mazlum var ya Kemal Sunal filminde o tarz bi adam.İyiniyetli temelde ama elinin ayarı yok – zekası da :)- hani böyle seninle tokalaşırken farkında olmadan elinin sıkıp acıtan ve alakasız bir biçimde gülen 🙂

 15. >@drizztsenin dediğin carlito mafya sanırım. ama gattuso nun oduncu olduğunu okumuştum bi yerde sanırım o yer aceto’s yeri olabilir. burdada gattuso babanın şefkatini görüyoruz. http://www.corriere.it/Media/Foto/2007/05/02/GATTO.jpgtabii diğer evladı lippiye yaptığınıda unutmayalım

 16. >Harbi Piskopat !!!

 17. >şu hani çizmenin burun kısmı var ya, sicilya adasına vuran. Calabria bölgesi. işte baba gattuso oralı. italya’da ne kadar güneye inersen adamlar da bi o kadar delikanlılaşıyo.. 🙂 italyanlarla bi üçüncülük maçı yaparsak belki terim’e de bi tane yapıştırır… malum eski dost

 18. >manyağın önde gideni. Allaha yakın bize uzak olsun.:)

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s