>Marsilyalılar vs İspanyol Polisi

>Atletico Madrid’in aldığı 2 maç saha kapatma cezası doğal olarak İspanyolları çıldırttı. Medya seferberlik ilan etti, Platini’ye hücum ediyorlar. Savunma için bir kanıt da İspanyol polisinden geldi. Vicente Calderon’da Marsilya taraftarının polislere tribünde ve koridorda saldırdığı görüntüleri yayınladılar. A. Madrid başkanı kendinden emin konuşuyor: “Liverpool maçını Calderon’da oynayacağız” diyor. Liverpool cezadan memnun değil, Marsilya tarafında Erik Gerets UEFA’yı tebrik etmiş. Eder tabii, tur gitmişti şimdi umutlandı…
Video: Marsilya taraftarı vs İspanyol polisi/Vicente Calderon

Advertisements

16 responses to “>Marsilyalılar vs İspanyol Polisi

 1. >Bi de uçak bilet paraları falan. Otele de vermişler paraları.Az da değil 3000-3500 kişi LFC taraftarı. Kuzu gibi bekliyorlar.

 2. >İyi de olayın tamamı videoda yok, kaldı ki olan kısmından bile polisin kabahati olduğu belli.Çıkış kapsını tutmuşlar gelene gidene Haydar’ı sallayacaklar, yer mi bunu Marsey çocuğu? Onlar da karşı taarruza geçmişler.Trt 1’de Yargıç ve Polis diye bir dizi var şok güzel.

 3. >benim anlamadigim bu avrupa polisi neden bu kadar sunepe. izmir polisine boyle bisey yapsalar, o staddan bunlar kusura bakmayin ama “NAH” cikar..

 4. >Ceza tamam da bir maçtan fazlası adil değil. Acaba Real olsaydı ne olacaktı ceza merak ediyorum. Herhalde Marsilya 3 maç seyircisiz oynardı Nadal ile Tom Cruise’un keyfini kaçırdılar diye.

 5. >ceza ertelendi.liverpool maçı calderon’da.

 6. >Ne güzel arıyor fransız hakkını.Bizim romada topçularımızı polis dövdü plaket veriyordu uefa :S

 7. >uefa liverpool maçını “başka statta yapılmasının organize edilmesi için yeterli zaman olmamasından dolayı” cezayı ertelemiş. adamlar ayaklanınca ne yapacaklarını şaşırdılar tabi. bu 2 maçlık cezanında kalkacağını düşünüyorum.

 8. >Ustteki fotograftaki fanatik kizi cok takdir ettim

 9. >UEFA, 2 maç kapatma cezası verdiği İspanya’nın Atletico Madrid takımının cezasını erteleyerek, Avrupa Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda 22 Ekim Çarşamba günü yapılacak Atletico Madrid-FC Liverpool maçının, Madrid’deki Vicente Calderon Stadı’nda oynatılmasına karar verdi.

 10. >atletico madrid başkanı haklı çıktı, ceza ertelendi. liverpool maçı calderon’da ve tabi ki torres’te tekrar calderon’da.

 11. >bülent abi gözümüz aydin,uefa atletico madrid’in cezasini madrid disinda maç organizasyonu saglamak için yeterli vaktin bulunmadigindan cezayi 1 maç geç baslatacak.yani atletico-liverpool maçi vicente calderon da oynanacak.yani ceza psv maçiyla baslayacak.keske allahtan baska seyler isteseymisiz :)Kaynak : Maraton.com.trhttp://maraton.com.tr/news.php?news_id=59051

 12. >Bence ceza değişir, saglam bir para cezasına dönüşür, bir daha tekrarlanırsa 5 mac kapatırız derler olaya noktayı koyarlar.Benim en çok garibime giden ırkçılık gibi enternasyonel bir sapkınlığa federasyonlarca tek tip standart bir ceza verilememesi. Videoda olan saha olayları (olayları kimin baslattığı,kimin kendini savunduğu vs)gibi çözülmesi zor olan bir hadise de değil üstelik, savunması mavunması da yok. Federasyonun biri para ceza veriyor, biri mac kapatma, öteki hiç vermiyor. Mesela ispanya federasyonu bu konuda cok geniş, 80bin kişilik staddaki irkçı tezahuratlara 20-30bin avro ceza vermiyormu komik oluyor, sadece 500 kişinin bilet parası o be.

 13. >torres dönecek diye sevirken dünkü belçika maçında sakatlandı. atletico maçında malesef yok 😦

 14. >Uefa irkcilik yok diyor ama ,Galatasaray in Juventus ;Besiktas in Chelsea macini kluplerin hic sucu yokken,hicbir gerekce yokken,ceza veriyor,is Ispanyollar a gelince yok zaman yokmus yok bilmemne,yeter artik tamam biz de sutten cikma ak kasik degiliz ama su Italyanlar in Ispanyollar in yaptiklarini yapmiyoruz.Cifte standart var,onyargi var,adaletsizlik var.

 15. >Hello,for me, it is an unfair decision, Atletico Madrid was not to blame, it was a Olympique Marseille´s fans problem, but Platini is french…..Regards,http://saqueneutral.blogspot.com/(a blog about sport in English and Español)

 16. >Ramon’dan sonra Juan..Dünya küçük futbol aşkı büyük..

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s