>D10S

>

Advertisements

15 responses to “>D10S

 1. >Maradona fotoğrafları koleksiyonuma yeni fotolar, harikasın aceto !

 2. >2. foto sanırım 94 dünya kupası arjantin-yunanistan maçından, ama asıl 3. fotodaki, d10 un bakışı değilde yanındaki hakemin elbisesi dir bana nostaljiyi yaşatan, beyaz yakalar !

 3. >ilk fotoğrafta solda oturan amca yoksa lucescu mu? 🙂

 4. >2.resimdeki hakemin yüz ifadesine dikkat. kilisenin üyesi olabilir 🙂

 5. >İkinci foto nefis yav! Bu hareketin bu kadar şehvetle yapıldığını görmemiştim :)Bu arada, muhtemel Milli Takım TD’liği ile ilgili yorum yok mu hiç Aceto?

 6. >oha ilk resimde lucescu var !

 7. >D10S..başka söze gerek var mı?Duvarını posterini asabildiğin sırtına kendinin değil onun adını yazabildiğin başka biri var mı?:) Eklenti:Nick’inin yanına onun adını yazabildiğin başka biri var mı?

 8. >Abi Lucescu değil mi o?

 9. >orkunhafta içinde td hakkında yazmıstım@josemarcelosalaslucescu olsa olsa 2. karede olabilirdi ki yok 94 amerika da romanya macından o kareplajdaki fotograf 30 yıllık foto.babası sanırım

 10. >plajdaki foto dünya gençler şampiyonasından sonraki boca döneminin sonlarına denk gelebilirmi? milli takım maçın ıslıklandığı sıkıntılı dönemler falan? çok gereksiz bir tahmindi niya yaptım bilmiyorum 🙂

 11. >İlk fotoğraf, 1977 yılına ait. Fotoğraftaki diğer insanlar, ailesinin üyeleri.İkinci fotoğraf, ABD 1994 Dünya Kupası’nda Arjantin’in Yunanistan’ı 4-0 mağlup ettiği karşılaşmaya ait. Gabriel Batistuta, üç gol atmıştı. Diğer gol de, Maradona’dan gelmişti. Maradona, golün ardından yıllarca Dünya Kupası ile ilgili belgesellere jenerik olan gol sevincini paylaşmıştı tüm dünyayla – yanılmıyorsam.(Ne var ki, İkinci Tur’da karşısına Gheorghe Hagi çıkacaktı.)Futbol başlığındaki ilk büyük turnuvalarını ABD 1994 Dünya Kupası’yla birlikte yaşayanlar (benim gibi), bu yüzden biraz daha Gheorghe Hagi’ye yakın olabilirler. Galatasaray’dan bağımsız olarak. Maradona’nın kariyerinde düşüş yaşadığı döneme denk geldim ben. O yüzden Diego hayranlarını kızdırmadan çıkış yapmalıyım. =)

 12. >Yazmışsın valla aceto, pardon, bu hafta fıldır fıldır dolaştığım için blogu düzgün takip edemedim.

 13. >Aslında Hagi’nin de çıkış dönemiydi dememek lazım, en iyi futbolunu oynadığı dönemlerden sadece biriydi 94 Amerika.. Sonraki sene Barcelona’da sakatlıklarla boğuştu yine, sonra Galatasaray’a geldi ve efsanenin başlangıcı oldu.Çok büyük futbolcuydu çook:)

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s