>Luca Toni Markajda

>

In:Sandy Meyer WöldenOut: Marta Cecchetto
Advertisements

6 responses to “>Luca Toni Markajda

  1. >bayanlara yönelik olarak yapılan “hangi futbolcularla aşne fişne olmak istersiniz” konulu bir anket çıkmıştı geçen günlerde gazetelerde… luca ilk sıralardaydı (belki de ilkti)… şaşırmadım şimdi görünce bu fotoyu… kewell da mevcuttu o seksi topçu listesinde… fotobilmemne’nin yıllar evvel yaptığı “yakışıklı topçu anketi” geldi aklıma. bursalı ali nail felan ikinci olmuştu, sırf fotoğrafı çekenin marifetinden “1” olan yakışıklılığı “10” gözükmüştü… haksız kazançtı ali nail’inki. neyse dağıttık konuyu. benim oyun kosecki’ye idi bu arada!

  2. >Sirti donuk olan da Massimo Oddo degil mi.

  3. >abi gözünün önünde çarşaf çarşaf güiza var (çarşaf çarşaf derken hakiki çarşaf, bugün yatak odasının sırlarını da açmış bizimki:) sen yazmazsan yakında seda sayan kapacak aceto benden söylemesi:)

  4. >valla kadın milletinden korkulur..ilk karede ki poz haketen toni’ye bakarken yakalanmışsa..toni’nin işi zor diyorum..o nasıl bir bakış öyle..

  5. >Bu hatun yakin zamana kadar B.Becker ile birlikteydi galiba TV’de görüyordum. Hatun azmetmis galiba, popüler bir erkek kafalayacam diye.

  6. >cenede ki el olayin ciddiyetini gosteriyor. Hatun o anda neyi kafaya koymussa yapicak, cok bariz. Yalniz eleman Oddo hakkaten.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s