>Kendim Ettim Kendim Buldum

>4 günde iki mağlubiyet. Önce Udinese bu gece de Cagliari. Üstelik Torino’da. Üstelik 2-1’den 2-3. Üstelik 41 yıl sonra! Herşey geçen hafta Del Piero’nun fırlattığı montla başladı. Puan farkı 3’tü. Yarın Inter kazanırsa puan farkı 9. Fotoğraf Juventus’u anlatıyor zaten…

Advertisements

13 responses to “>Kendim Ettim Kendim Buldum

 1. >ranieri’nin juve’nin hocası olacak kalibrede olmadığı baştan beri aşikardı.

 2. >Del Piero es un legendario jugador pero Juventus es basura. los bebés no lloran … fútbol italiano es ridículo.au weno aver si pierde mañana el Barsa 9 puntos…. hala madrid hijos de putas barcelonistasviva el G14

 3. >cortez ayıp oluyor hijos de putas falan.. nasıl izin verildi ki o yoruma?

 4. >@jesteri can’t understand. please write english or spanish …hijos de putas mean barcelona supporters in castellano language… jajajajajajajajajajaSALU2. crack !!!!!!!!!

 5. >del piero o ne surat ya öldüm gece gece gülmekten.

 6. >cortez cabron saluda al campeon…anti-madritista.pero el hijo de puta? no…ser inteligente, come mi mente la vida…g.t.’e güveniyorum!

 7. >hakem skandalıyla kazandıkları fiorentina maçından sonra başlarına ne gelse sevinirim.. bu seri fiorentina maçıyla başlayacaktı ama hakem del piero’nun yapamadıgını yapıp 3 puanı juventus’a kazandırdı o gün..

 8. >bu arada dün quagliarella öyle inanılmaz bir gol attı ki napoli’ye.. bu sezon gördüğüm en güzel gollerden birisi kesinlikle.

 9. >3puana inince Juve sesleri çoğalmıştı.Mourinho’nun aldırma gönül postunda baya bi kalabalıktı bu sesler.neredesin a popstar?

 10. >şampiyon inter!!moggi’siz olmaz bu iş juveli dostlar..yeni bir moggi bulmanız lazım şampiyon olmak için!..

 11. >montla bir alaka kuramadım bülent abi, aksine takımı daha ateşleyebilirdi bence bu davranış..yenilgilere bahane bulmamak lazım..

 12. >Son 2 maçta Nedved’i izleyince üzüldüm. Del Piero ve Nedved Juventus için çok önemli isimler ama ikisi de belli bir yaşa geldi. Oyundan alınmaları kadar normal birşey olamaz. Del Piero pozisyon itibarıyla Nedved’den sonra tercih edilmeli, belki Ranieri burda yanlış yapmış olabilir Udinese maçında ama bu Del Piero’nun bu kadar tepki göstermesini gerektirmez, tabi Ranieri’nin gitmesini istemiyorsa.

 13. >düzeltme: Udinese değil Fiorentina maçı

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s