>Mourinho’nun Puyol’a Attığı Tokat

>Türkiye’de internet gazeteciliği ne yazık ki yerlerde sürünüyor. Muhabir zaten yok, editör için aranan tek özellik “Kopyala yapıştır”. Bunu yapabilen gazeteciyim diyor çevresine. Barcelona-Inter maçının ardından Hürriyet’in internet sitesi bir video yayınlamış. Başlığı: Kaptana Tokat Attı. Altında yazan bölümü ben de aynen aktarıyorum:

“Barcelona ile Inter arasında oynanan Şampiyonlar Ligi maçı bitti. Ancak maçtan çok İtalyan ekibinin teknik direktörü Jose Mourinho’nun hareketleri konuşuluyor. Karşılaşma öncesi Mourinho, Katalan ekibinin kaptanı Puyol’un ensesine tokat atıyor. Tokatı yiyen tecrübeli kaptan şaşkınlık içerisinde ne olduğunu anlamaya çalışırken, takım arkadaşları ise gülmekten kırılıyor.”
Bu videoyu alıp koskoca Hürriyet’in sitesine koyan bir kez olsun seyretmemiş mi yahu? Bu video 2006 yılından. Hadi bunu bilmiyorsun. Puyol’un yanındaki adamlara bak. Eto’o var orada. Ne işi var Eto’o nun Barça formasıyla? Marquez var 11’de. Gio var. Yedirebilirsen yedir okuyucuya. Mourinho, Puyol’a tokat atmış…. Hadi be oradan…

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s