>3 Tahmin Yarışmasının Sonuçları

>Yoğun işlerden dolayı sonucu açıklanmayan 3 tahmin postu vardı. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nde finalistlerini son 8 arasından seçmiştiniz. 218 kişi tahminde bulunmuş. 4 finalisti tahmin etmek gerçekten zordu ama 3 kişi başarmış. Blackfish, Joker ve ouxan23. Birer futbol kitabı kazandılar. Posta adreslerine bana yollamalarını rica ediyorum.
***
Barcelona-Inter maçının sonucı ve golleri atanlar? Son tahmin postuydu. 906 kişi tahmin yapmış. Pique’nin golüyle Barça’nın 1-0 kazanacağını tahmin eden 3 kişi sırasıyla km, CEBE, japon konsolosu. 1. doğru bilene Vuvuzela. 2. doğru bilene PES 2010 (PC) ve Messi Tişörtü 3. doğru bilene Messi tişörtü adrese teslimdi. Vuvuzela’yı 13 saat yoldan getirdim. Tebrik ediyorum kazananları. Katılan herkese teşekkür.
***
Gelelim son tahmin postuna. 16 Ağustos 2009 tarihinde açılmıştı blogda. Türkiye, İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa ve Almanya’nın şampiyonları tahmin edilecekti. Bursaspor’un şampiyonluğu tahmin eden isimleri sıralayayım önce: ender tolga, venezia, tugay 41, ertuğrul, şahin. Bursaspor’u bilip 5’te kalan iki kişi var. 6’da 6 yapan ise yarışmanın sonlarında liglerin gidişatını gören ve yine de harika bir tahmin çıkartan Ertuğrul. Bir şişe aceto balsamico ve bir futbol oyunu kazandı. Adresini yollamasını rica ediyorum. Bu sezon iki tahmin daha yaparız. Önce Şampiyonlar Ligi finali, haftaya da Dünya Kupası’nda yarı finalistler kim olur?

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s