>Beşiktaş’ın 6 Teknik Direktör Adayı

>Endüstriyel futbolun getirdiklerinden toptan nefret etmiyorum ama bundan ediyorum! Beşiktaş gibi borsaya kayıtlı şirket üzerinden yönetilen kulüpler başlattıkları transfer görüşmelerini İMKB’ye bildirmek zorundalar. (Muhtardan ikametgah almak kadar baygınlık verici) Bugün olduğu gibi, bu da komik durumlar doğuruyor. Ne kadar teknik adam adayı varsa yollamışlar. Samet Aybaba’yı hiç olmazsa bu listeye yazsalardı da hocanın hayali kısmen gerçek olsaydı. Türk teknik direktörün olmadığı liste alfabetik olarak bildirilmediğine göre önem ve görüşme sırasına göre yazılmış!

İlk sırada Schuster var. En güçlü aday da o zaten. Denizli’nin İzmir’den İstanbul’a rahatsızlığı nedeniyle geldiği günden bir hafta önce Schuster’in adı çıktı İspanyol medyasında. Benim tahminim, Beşiktaş’ta Denizli’yi istemeyen kanat Madrid’de Alman teknik adamla konuştu, bu İspanyol medyasına sızdırıldı ve zaten sağlığı yerinde olmayan ve bir an önce dinlenip kendine gelmesini dilediğim Denizli’nin de moralini sıfıra indirdiler ve yollar biraz da dramatik bir toplantıyla ayrıldı. Bunun ardından Schuster ile görüşmelere başladık deselerdi senaryoları tutmayacaktı. Bu yüzden bu aday bolluğuyla Beşiktaş yönetimi kafa karıştırıyor.

Koeman listede neden var bilen yok! Listede 6 aday olunca illa ki Lucescu olacak zaten! Pellegrini ve Ramos da Real Madrid’in eski hocası kontenjanından. Magath en değerli aday ama ülkesi dışına hiç çıkmamış, sanki çıkmaya da niyeti yok Kim kalıyor geriye Schuster. Peki ne yapmak gerekiyor? Beşiktaş yönetimi bize anket yapın diyor, başka birşey değil! Buyrun o zaman anket geliyor birazdan…

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s